השווה סל
₪0.00
---
---
---
---
---
See all stores (6)

מגה בול מבצעים

בשופרסל (0)

  נהנים ממגה בול מבצעים עם mySupermarket-

  שירות המבצעים של רשת מגה - מגה בול מבצעים - הוא שירות המעניק מבצעים ייחודיים והנחות מפליגות ייחודית עבור שורה של מוצרים - הן מוצרי יסוד והן מוצרים אחרים.

  אחד השירותים המשמעותיים ביותר של רשת מגה בול הינו "הסל המסובסד". בשירות זה נכללים מוצרים רבים, חלק באופן קבוע וחלקם משתנים, והוא מעניק בסופו של דבר חיסכון משמעותי בעלות הכוללת של סל הקניות שלכם.

  הסל המסובסד של מגה בול מבצעים כולל מוצרי יסוד ומוצרי בסיס יומיומיים. חלק ניכר מהמוצרים בסל המסובסדר הינם תחת המותג "מגה", והם מיוצרים באופן בלעדי, איכותי ומקצועי על ידי טובי היצרנים. יכולת זו מאפשרת למגה בול מבצעים להוזיל מחירים של מוצרים רבים מול מוצרים של רשתות או יצרנים אחרים באחוזים משמעותיים.

  במגה בול מבצעים תוכלו בין השאר להשתתף ב"קבוצות רכישה" באמצעות עמוד הפייסבוק, ליהנות מקופונים והטבות שונות, להדפיס את רשימות הסל המסובסד העדכניות ולקבל טיפים לחיסכון כלכלי וצרכנות חכמה.

  צרכנות חכמה: היתרונות של מגה בול מבצעים - השירות של mySupermarket

  ההטבות, המבצעים והמחירים הנוחים של מגה בול מבצעים מקבלים אופי כלכלי משמעותי יותר באמצעות שירות השוואת מחירים של אתר mySupermarket.
  באמצעות האתר תוכלו להמשיך ולקנות במגה בול, תוך הקפדה מושלמת על חיסכון מירבי, גם אם סל הקניות שלכם קבוע ואינו משתנה. אתר הקניות mySupermarket בודק עבורכם כל הזמן און ליין האם ישנם מוצרים דומים זולים יותר, האם ישנם מבצעים שפספסתם או שאינכם מודעים אליכם, והאם רשת אחרת מציעה מחירים אטרקטיביים יותר עבור סל הקניות הספציפי שלכם.

  זכרו שהשוואת מחירים הינה חיונית כל הזמן ובכל קניה - גם בקניות ברשתות הזולות ביותר עם המבצעים האטרקטיביים ביותר.
  אין מגה בול מבצעים בשופרסל

  חפשו ברשתות הבאות:

  • מוצרים במגה
  • מוצרים ברמי לוי
  • מוצרים ביינות ביתן
  • מוצרים בויקטורי

  הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2014.

  קנו מגה בול מבצעים בשופרסל במייסופרמרקט – MySupermarket, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!